www.ustron-noclegi.pl

Dom opieki "Zacisze"

Data dodania: 2018-12-30

Kontakt: 22 722-97-76  |  Miejscowość: Stare Babice  |  Adres: Pohulanka 71  |  Kod pocztowy: 05-082  |  Domena: http://www.domopieki.net/

Opis

Jesień życia może być równie szczęśliwym etapem życia co młodość, jeśli tylko zadba się o odpowiednią opiekę nad seniorem. Takie wsparcie uzyskać można m.in. w Domu Opieki Zacisze. Ośrodek mieści się pod Warszawą i nie bez przyczyny nosi właśnie taką nazwę. Znajduje się w urokliwej okolicy pełnej lasów i łąk, które zachęcają do spacerów. Ponadto przed samym ośrodkiem mieści się ogród będący doskonałym miejscem na wypoczynek. Wybierając właśnie ten dom opieki nad osobami starszymi, możesz mieć pewność, że bliska Ci osoba będzie codziennie otrzymywała należyte wsparcie.

Personel ośrodka tworzą ludzie z odpowiednim przygotowaniem i wymaganymi kwalifikacjami. Opiekunki i pielęgniarki z zaangażowaniem wykonują swoją pracę i dokładają wszelkich starań, by każdy z seniorów otrzymał wszystkiego, czego potrzebuje. Nowoczesne wyposażenie placówki jest kolejnym z elementów, które to gwarantuje. Odwiedź stronę domopieki.net i dowiedz się więcej o ofercie ośrodka.

Dom opieki nad osobami starszymi | Dom opieki "Zacisze"Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.