www.ustron-noclegi.pl

Wykładziny Biurowe

Data dodania: 2017-12-18

Kontakt: 613 556 775  |  Miejscowość: Szczecin  |  Adres: Małkowskiego 30  |  Kod pocztowy: 70-304  |  Domena: http://www.wykladziny-biuro.pl/

Opis

Odwiedzając różne biura, restauracje czy hotele z łatwością można zauważyć, że część wykładzin pokrywających podłogi jest bardziej zniszczona niż reszta. Jeśli jest to wykładzina kładziona „z metra”, trzeba wymieniać całą, mimo że boki są całkiem dobrze zachowane. Nieestetyczne szkodzenia mogą powodować na przykład nogi krzeseł, czy rozlane płyny. Aby zaoszczędzić czas i pieniądze na wymianę całej podłogi, proponowana jest wykładzina dywanowa w płytkach, która umożliwi wymianę tylko części z nich. Unikając różnicy w kolorystyce, można stworzyć swoistą aranżację, używając płytek w nieco jaśniejszym lub ciemniejszym tonie.

Tę wygodną w eksploatacji wykładzinę można nabyć na stronie wykladziny-biuro.pl w zaskakująco niskich cenach, dzięki temu, że sklep współpracuje bezpośrednio z ich producentem. Ponieważ wszystkie płytki są tej samej wielkości, można tworzyć ciekawe aranżacje kolorystyczne, a nawet tematyczne.

http://www.wykladziny-biuro.pl/plytki-dywanoweOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.