www.ustron-noclegi.pl

Travicom.PL

Data dodania: 2019-02-06

Kontakt: 508 24 40 40  |  Miejscowość: Dobroń  |  Adres: Sienkiewicza 46  |  Kod pocztowy: 95-082  |  Domena: http://sklep.travicom.pl/

Opis

Zapoznaj się się z ofertą firmy handlowo-produkcyjnej Travicom.PL. To firma, którą klienci zazwyczaj kojarzą z produkcją różnego rodzaju podłóg i innych nawierzchni, stosowanych zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. To jednak nie wszystko, co rekomendowana firma ma do zaoferowania.

Poza wykładzinami, płytkami czy kostką brukową, ważne miejsce w firmowej ofercie zajmują także gabiony ogrodowe, o czym można przekonać się najlepiej, wchodząc na http://sklep.travicom.pl/112-gabiony, gdzie zaprezentowano trzy modele ogrodzenia gabionowego w zróżnicowanych, bardzo atrakcyjnych cenach. Jest to najprawdopodobniej najtańsza oferta na zakup gabionów, jaka jest dostępna na rynku. Tak dobrą jakość w stosunku do ceny udaje się uzyskać dzięki zaawansowanej technologii i inwestowaniu w najnowocześniejsze linie produkcyjne. W tej kategorii produktów dostępne są też siatki i kosze gabionowe.

Na stronie łódzkiego producenta znajdziesz także instrukcję, dotyczącą montażu polecanych gabionów, a także ciekawy artykuł dotyczący rodzajów materiału dekoracyjnego, jakim można wypełnić gabiony.

Http://sklep.travicom.pl/112-gabionyOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.