www.ustron-noclegi.pl

Traczer.pl

Data dodania: 2018-06-25

Kontakt: 519 691 544  |  Miejscowość: Mierzeszyn  |  Adres: Olszanka 17  |  Kod pocztowy: 83-041  |  Domena: http://traczer.pl/

Opis

Trudno opisać uczucie, jakie towarzyszy właścicielowi psa, który patrzy na swojego starszego już pupila niechętnego do wyjścia na spacer i z trudem podnoszącego się z posłania. On nie powie, że cierpi, lecz znosi swój ból w milczeniu, a jedyne czego pragnie to czuły dotyk pana. Można jednak ulżyć mu w cierpieniu, a nawet opóźnić proces starzenia się podając mu witaminy przeznaczone dla starszych psów, w których składzie jest także wiele mikroelementów wspierających poszczególne układy. 

Jedne z najlepszych preparatów dostępnych na rynku można dostać na stronie traczer.pl. Wśród nich można znaleźć odpowiednią mieszankę witaminową wspomagającą oczy z zaćmą, bolące stawy, wątrobę i serce. Pomogą Twojemu przyjacielowi w walce z alergią, przesuszoną skórą i problemami trawiennymi. Twój staruszek może jeszcze odzyskać sporo sil i znów cieszyć się spacerami z Tobą. Pies w każdym wieku potrzebuje wsparcia, ale starość to ten okres, kiedy ono jest naprawdę konieczne. 

Witaminy dla starszych psów | Traczer.plOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.