www.ustron-noclegi.pl

toPROMO Advertising Group

Data dodania: 2019-04-30

Kontakt: 33 487 05 40  |  Miejscowość: Oświęcim  |  Adres: Jędrzeja Śniadeckiego 28/4  |  Kod pocztowy: 32-600  |  Domena: https://topromo.pl/

Opis

Oferta firmy ToPromo jest bardzo szeroka i adresowana do różnych klientów.   Głównym polem działalności przedsiębiorstwa jest wytwarzanie kasetonów reklamowych. Zdobyte doświadczenie pozwala firmie zaoferować efektowne narzędzie promocji, jakim z pewnością jest reklama świetlna. Producent posiada własny park maszynowy oraz  transport samochodowy, dzięki czemu jest w stanie zrealizować zamówienia, szybko, tanio i dokładnie.

Reklama świetlna ma duże znaczenie zwłaszcza w takim kraju jak Polska, w którym jest bardzo niewiele dni słonecznych. Szyld widoczny niezależnie od natężenia światła stanowi elegancką i zwracającą na siebie uwagę reklamę.

Przedsiębiorstwo wykonuje również stoiska targowo-wystawiennicze. Pracownicy mogą zaprojektować zabudowy zarówno otwarte, jak i zamknięte.  Ponadto firma oferuje materiały POS, oklejanie samochodów oraz wiele innych usług i produktów.

Producent reklamy świetlnejOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.