www.ustron-noclegi.pl

Szyj po swojemu Agnieszka Borowska

Data dodania: 2019-02-12

Kontakt: 500 70 47 47  |  Miejscowość: Sitne  |  Adres: Kolejowa 22  |  Kod pocztowy: 05-281  |  Domena: https://szyjposwojemu.pl

Opis

Odwiedzając sklep internetowy Szyj po swojemu, można zagłębić się w świecie krawiectwa. Osoby, które jeszcze zastanawiają się nad zrobieniem tego pierwszego kroku, wzięcia igły do ręki i rozpoczęcia przygody z tworzeniem własnych ubiorów, powinny zapoznać się z szeroką ofertą tej firmy. Profesjonaliści również znajdą tam coś dla siebie. Warto przyjrzeć się np. maszynie do szycia Brother RH127. Metalowy korpus oraz podzespoły, trwała mechaniczna konstrukcja i chwytacz rotacyjny zapewnią przepiękne ściegi niemal na każdym rodzaju materiału, a także niezawodność podczas pracy nad danym projektem.

Maszyna jest idealna do szycia w domowym zaciszu. Została wyposażona w dużą ilość ściegów użytkowych, elastycznych i wzmocnionych. Jest doskonała podczas pracy nad różnego rodzaju poprawkami czy przeróbkami odzieży. Sprawdzi się także w szyciu modowym oraz dekoracyjnym. Jej obsługa przebiega bezproblemowo, pracuje się na niej komfortowo dzięki licznym funkcjom, takim jak np. automatyczny nawlekacz nitki, regulacja szerokości i długości, możliwość szycia wstecz, wolne ramię, chwytacz rotacyjny.

Brother RH127Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.