www.ustron-noclegi.pl

SuperAutoMarket

Data dodania: 2017-12-14

Kontakt: 795 76 76 76  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Trzebnicka 31  |  Kod pocztowy: 50-231  |  Domena: https://superautomarket.pl/

Opis

Szybko potrzebujesz gotówki i chcesz sprzedać auto znajomemu? Interesy wśród znajomych nie zawsze się opłacają. Lepiej sprzedać auto do komisu, gdzie możesz liczyć na rzetelną wycenę i intratny zysk, bez targowania.

Na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej klientów, tym bardziej że większość autokomisów, zamiast brać od klientów auto w komis i czekać na kupca, oferuje od ręki skup aut za gotówkę. W Trzebnicy zajmuje się tym SuperAutoMarket, autokomis, który działa na rynku od 2009 roku i cieszy się dobrą opinią wśród klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm pracowników komisu i chwalą możliwość wyceny samochodu online i to, że pracownicy chętnie dojeżdżają do klienta, oferując swoje usługi 24 godziny na dobę.

Należy wspomnieć również, że polecana firma chętnie współpracuje z lokalnymi przedsiębiorcami i skupuje od nich często auta poleasingowe, pojedynczo lub też całą flotę firmową.

Skup aut TrzebnicaOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.