www.ustron-noclegi.pl

Suknie ślubne Ines

Data dodania: 2019-03-11

Kontakt: 502 301 937  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Rechniewskiego 14  |  Kod pocztowy: 03-980  |  Domena: http://i-slubne.pl/

Opis

Salon będący unikalnym połączeniem domu mody ślubnej i wieczorowej oraz pracowni krawieckiej, Ines, oferuje szeroką paletę wyboru kreacji o uroczystym, formalnym charakterze.

Chociaż to wyjątkowe atelier ma siedzibę w Warszawie, przyjeżdżają do niego na przymiarki przyszłe Panny Młode z terenu całej Polski. Już to dobrze świadczy o profesjonalizmie osób tam pracujących. Zawsze chętnie służą one poradami. Kobiety na życzenie mogą także spotkać się ze stylistką, która pomoże dobrać wszystkie elementy kreacji, skupiając się na detalach. Oferta salonu obejmuje zarówno suknie przeznaczone dla puszystych pań, jak również tych o niełatwych typach sylwetki; fasony takie, jak: princessa, syrena, empire,  suknie ślubne krótkie oraz wiele innych. Zespół specjalistów gwarantuje fachowe doradztwo, w pełni profesjonalny projekt, bardzo atrakcyjne ceny, precyzyjne szycie i dokładne poprawki. Szyje tanie suknie na miarę, a także sprzedaje gotowe już modele, których w salonie jest aż 200. W każdym z nich – w razie potrzeby – pracownicy mogą dokonać zmian zgodnych z życzeniem klientki.

Suknie ślubne krótkie | Suknie ślubne InesOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.