www.ustron-noclegi.pl

Rotobrush

Data dodania: 2019-03-28

Kontakt: +48 22 853 45 42  |  Miejscowość: Serock  |  Adres: Nasielska 34  |  Kod pocztowy: 05-140  |  Domena: https://rotobrush.eu/

Opis

Ponieważ współczesna stolarka okienna i drzwiowa uniemożliwia wentylację grawitacyjną, dlatego w większości budynków użyteczności publicznej stosuje się wentylację mechaniczną. Aby mogła działać bez zarzutu, musi być regularnie czyszczona. Chcąc pozbawić przewody wentylacyjne drobnoustrojów, należy raz na jakiś czas wezwać specjalną ekipę, która wykona czyszczenie wentylacji. Na rynek wprowadza się coraz więcej produktów takich na przykład, jak wspaniałej jakości urządzenia amerykańskiego producenta, którego znaleźć można na stronie rotobrush.eu.

W ofercie przygotowanej na rynek europejski znajdują się dwa urządzenie z których jedno wyposażone jest w dwa a drugie cztery silniki ssawowe, dzięki czemu ich moc jest naprawdę potężna. Są to Rotobrush aiR+PXi i Brushbeast. Przewody wentylacyjne bez względu na kształt czyszczone są nimi za pomocą specjalnych obrotowych szczotek na końcu węży ssących, które odprowadzają wzbudzane przez szczotki zanieczyszczania do specjalnego zbiornika. Są one polecane przedsiębiorcom profesjonalnie zajmującym się czyszczeniem przewodów wentylacyjnych.

Czyszczenie wentylacjiOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.