www.ustron-noclegi.pl

PTERODAKTYL Cezary Kowalski

Data dodania: 2018-12-23

Kontakt: +974 55 795 107  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Williama Szekspira 2  |  Kod pocztowy: 01-913  |  Domena: https://pterodaktyl.com.pl/

Opis

Pasta na bazie słodkich daktyli wspaniale nadaje się do wypieków, deserów, jako nadzienie do naleśników czy składnik marynaty do mięs, które dzięki odrobinie słodyczy nabierają kruchości. O szerokim zastosowaniu pasty daktylowej można dowiedzieć się więcej, korzystając z informacji udostępnionych przez sklep Pterodaktyl.

Czym wyróżnia się pasta daktylowa od tego producenta? Jej atutem jest przede wszystkim prosty skład, w całości złożony z daktyli – bez dodatku wody, konserwantów czy ulepszaczy smaku. charakterystyczną właściwością pasty daktylowej jest jej odporność na rozpuszczanie się, dzięki czemu zachowuje ona swoją konsystencję nawet w wysokich temperaturach. Niestraszne jej wielokrotne zamrażanie i odmrażanie. To produkt z kategorii zero waste, gdzie pestki daktyli są przetwarzane na paszę dla zwierząt. Po ten i wiele innych wyrobów z daktyli warto udać się na stronę pterodaktyl.pl.

Pasta daktylowa | PTERODAKTYL Cezary KowalskiOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.