www.ustron-noclegi.pl

Przeprowadzki DML Poznań

Data dodania: 2017-11-13

Kontakt: 579 558 945  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Rynarzewska 19  |  Kod pocztowy: 60-133  |  Domena: https://przeprowadzkidml.pl/

Opis

Jeśli brakuje Ci czasu i sił na samodzielne przeprowadzenie się z jednego mieszkania do drugiego, skorzystaj z usług specjalistów. Firma PrzeprowadzkiDML oferuje wszechstronną pomoc w zorganizowaniu przeprowadzki domu lub mieszkania. Prócz pomocy w transporcie, firma oferuje również pomoc przy demontażu mebli i sprzętów gospodarstwa domowego, w załadowaniu mebli i innych sprzętów na samochód, a następnie w ich rozładowaniu i ponownym montażu na nowym mieszkaniu - w nowym domu.

Firma podejmuje się realizacji wszystkich przeprowadzek, niezależnie od rodzaju mebli i sprzętów, które trzeba przewieźć, czy wysokości bloku, z którego się wyprowadzasz lub do którego się wprowadzasz (nawet jeśli nie ma w nim windy). Przeprowadzki mieszkań w Poznaniu realizowane są przez ekipy kilkuosobowe, w zależności od potrzeb. Firma oferuje również możliwość dostarczenia kartonów, taśm pakowych, worków czy skrzynek, które mogą przydać się w pakowaniu.

Przeprowadzki mieszkań poznańOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.