www.ustron-noclegi.pl

PITERSON Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-12-30

Kontakt: +48 (22) 401 33 03  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Filtrowa 68  |  Kod pocztowy: 02-057  |  Domena: https://piterson.pl/

Opis

Na stronie piterson.pl można zapoznać się z ofertą firmy Piterson, w której zakres działalności wchodzi zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi w Warszawie. Ponadto, przedsiębiorstwo specjalizuje się w zarządzaniu najmem, dokładając starań, by efektywnie zwiększać przychody z jej wykorzystania. Co więcej, specjaliści z Piterson współpracują z inwestorami, którzy zamierzają zakupić nowy lokal. Oceniają, która nieruchomość będzie najlepszym nabytkiem. W ramach swojej działalności przedsiębiorstwo Piterson świadczy usługi na rzecz deweloperów.

Ważne miejsce w ofercie Piterson zajmuje zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi na terenie stolicy. Zakres usług obejmuje obsługę księgową oraz techniczną. Co więcej, firma przejmuje na siebie wszystkie sprawy o charakterze księgowym. Warto nadmienić, że mieszkańcom udostępniany jest system informatyczny, za którego pośrednictwem można kierować pytania, skargi.

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi - PITERSON Sp. z o.o. WarszawaOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.