www.ustron-noclegi.pl

Pasieka JuRajska

Data dodania: 2019-06-13

Kontakt: 573 423 600  |  Miejscowość: Mysłowice  |  Adres: Kosztowska 55  |  Kod pocztowy: 41-409  |  Domena: https://pszczelibazar.pl/

Opis

Miód charakteryzuje się właściwościami przeciwzapalnymi, wykrztuśnymi oraz antybiotycznymi, dlatego też wykorzystywany jest bardzo chętnie podczas leczenia przeziębień, grypy oraz innych schorzeń, również tych związanych z zapaleniem górnych dróg oddechowych. Niezwykle istotną rolę odgrywają także składniki eterycznych olejków, które okażą się nieocenione w przypadku problemów z błoną śluzową dróg oddechowych. Miód pobudza też ruch rzęsek znajdujących się w aparacie migawkowym, dzięki czemu chory ma mniejsze problemy z odkrztuszaniem zalegającej wydzieliny.

Miód cechuje się także właściwościami przeciwalergicznymi, co jest związane ze zmniejszeniem obrzęku błon śluzowych, z którym boryka się wielu alergików. Wysokiej jakości miód z własnej pasieki oferuje sklep Pasieka JuRajska. Nabyć w nim można w 100% naturalne miody słonecznikowe, rzepakowe, akacjowe i nie tylko, a wszystko to w atrakcyjnej cenowo ofercie. Co więcej, na klientów czekają świece z wosku pszczelego, pyłki kwiatowe oraz wiele innych, zdrowych i naturalnych produktów.

Pasieka JuRajska | Miód z własnej pasieki sklepOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.