www.ustron-noclegi.pl

OMEGA Project Sp. z o. o.

Data dodania: 2018-04-12

Kontakt: 780 037 291  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Matejki 36  |  Kod pocztowy: 60-768  |  Domena: http://www.omega-project.pl/

Opis

Nie da się ukryć, że osoba, która otrzymuje spadek, nieraz otrzymuje ze spadkiem również problem. Jeśli otrzymałeś niedawno nieruchomość w spadku, ale chciałbyś ją sprzedać, to warto, abyś zajrzał na stronę omega-project.pl i zapoznał się z ofertą jednej z firm. To tam znajdziesz profesjonalnego rzeczoznawcę, który w ostatecznej cenie uwzględni nie tylko lokalizację i stan budynku, ale również możliwości ewentualnej przebudowy. Będziesz miał pewność, że wykonana usługa została wykonana w fachowy sposób. Jeśli chcesz, by wycena nieruchomości w Poznaniu była zrobiona tanio, to ta firma jest dla Ciebie.

Dodatkowo w ofercie wspomnianej wcześniej firmy można znaleźć również przeglądy budowlane okresowe. Nie warto z nich rezygnować, ponieważ nie są bardzo drogie i to dzięki nim można wykryć różne zagrożenia, które nie są widoczne gołym okiem. Lepiej zdać się na wiedzę i praktykę doświadczonej osoby.

Wycena nieruchomości Poznań tanioOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.