www.ustron-noclegi.pl

OMEGA Andrzej Tomkiewicz

Data dodania: 2019-03-04

Kontakt: 773-43-69  |  Miejscowość: Warszawa-Wesoła  |  Adres: Nowa 3  |  Kod pocztowy: 05-075  |  Domena: http://www.rezystory.net/

Opis

Czy rezystory metalizowane są lepsze od ceramicznych? W wielu aspektach tak, bo po prostu wyróżniają się pożądanymi parametrami. Fachowcy wskazują m.in. na mniejsze szumy w układzie, lepszą stabilność pod względem temperatury czy mniejszą tolerancję. W praktyce im większa potrzeba precyzji, tym bardziej się opłaca wybrać rezystor metalizowany, a nie ceramiczny. Ostatecznie wszystko i tak zależy od konkretnego projektu i cech układu.

Rezystory są dostępne w sklepie internetowym rezystory.net. W ofercie znajdują się także potencjometry czy kondensatory. Można je kupić tak w detalicznych, jak i hurtowych ilościach. Wszystkie niezbędne parametry są podane w przejrzystych tabelach, do dyspozycji użytkowników jest także precyzyjna wyszukiwarka. Warto mieć dostęp do części renomowanych producentów z całego świata, bez konieczności poszukiwania podzespołów zagranicą.

Rezystory metalizowane - OMEGA Andrzej TomkiewiczOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.