www.ustron-noclegi.pl

Netlinepro

Data dodania: 2017-10-31

Kontakt: 609 304 944  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Za Cytadelą 130  |  Kod pocztowy: 61- 6  |  Domena: http://www.netlinepro.pl/

Opis

Szukasz firmy, która zaproponuje Ci najefektywniejsze rozwiązanie w zakresie światłowodów i budowy sieci IT i telekomunikacyjnej? Dobrze się składa, zaufaj doświadczeniu firmy Netlinepro, która specjalizuje się, między innymi w spawaniu i modernizacji światłowodów, jak i w projektowaniu sieci optycznych od podstaw.

Firma oferuje szybkie i tanie spawanie światłowodów najróżniejszego typu, zarówno jedno, jak i wielomodowych. Prace mogą być realizowane nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach, wszystko dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi i doświadczonym spawaczom.

Poza spawaniem światłowodów firma przeprowadzi wszelkie pomiary światłowodów i przygotowuje niezbędną dokumentację. Może zająć się też późniejszą modernizacją i kompleksową obsługą inwestycji, zależnie od indywidualnych potrzeb i życzeń klienta.

Zespół poznańskiej firmy tworzą nie tylko spawacze, ale także technicy z zakresu łączności i oczywiście wybitni specjaliści z branży teleinformatycznej.

Spawanie światłowodu • NetlineproOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.