www.ustron-noclegi.pl

MONDAM Damian Kawecki

Data dodania: 2019-06-15

Kontakt: 534 17 17 10  |  Miejscowość: Chorzów  |  Adres: Szybowa 4  |  Kod pocztowy: 41-500  |  Domena: http://www.mondam.pl/

Opis

Jest wiele takich prac na wysokościach, które mogą być wykonane jedynie z rusztowania albo podnośnika koszowego. Niektóre z nich trwają dość długo, na inne natomiast potrzeba kilkudziesięciu minut, a wtedy nie opłaca się wynajmować i rozkładać rusztowania. W takich sytuacjach warto zdecydować się na wynajem zwyżki. Czy mieszkasz w Świętochłowicach, Chorzowie, Katowicach czy innym mieście Śląska, sprzęt ten na pewno jest dostępny nie tylko dla firm, ale także dla osób prywatnych. 

Firma wypożyczająca podnośniki koszowe o wysokości 19 i 22 metrów stara się do każdego klient podchodzić indywidualnie i spełniać jego oczekiwania. Na stronie mondam.pl można znaleźć kontakt mailowy i telefoniczny do tego przedsiębiorstwa, które dysponuje nie tylko dobrym sprzętem, ale także doświadczonymi, certyfikowanymi operatorami gwarantującymi, że wykonane usługi będą najwyższej jakości. Cena zależy oczywiście od długości pracy podnośnika, a także odległości, jaką sprzęt musi pokonać do klienta. Najniższa cena to około 170 zł w przypadku zwyżki 19-metrowej i około 200 zł za 22-metrową.

Wynajem zwyżki świętochłowice • MONDAM Damian KaweckiOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.