www.ustron-noclegi.pl

Moliland

Data dodania: 2019-06-06

Kontakt: 721 977 983  |  Miejscowość: Wołów  |  Adres: Adama Mickiewicza 6  |  Kod pocztowy: 56-100  |  Domena: https://moliland.pl/

Opis

Jedną z modniejszych i chętnie wykorzystywanych aranżacji wnętrz jest prosty styl, w którym natura gra najważniejszą rolę. Utrzymany w jasnych, pastelowych kolorach sprawia, że każde wnętrze jest pełne światła, co bardzo istotne dla mieszkańców Skandynawii, gdzie, szczególnie zimą, jego ilość jest mocno ograniczona. Wiele osób decyduje się na stworzenie takiego właśnie klimatu we wnętrzach swojego domu, włączając w to także pokoje dla dzieci.

Urządzając pokój dla chłopca w stylu skandynawskim, warto zapoznać się z ofertą sklepu Moliland mającego w asortymencie wiele ciekawych dodatków idealnie pasujących do pokoju dziecięcego. Na stronach sklepu można nabyć piękne, wykonane z drewna półeczki w kształcie chmurek, samochodzików i misiów, a także lampki nocne z imieniem dziecka dające łagodne, rozproszone światło. Oferta zawiera także zegary ścienne i mnóstwo figurek, wśród których z pewnością można znaleźć także coś dla chłopca. Każda z ozdób jest wykonana z naturalnego drewna i sklejki, idealnie wykończona  i pomalowana atestowaną, dopuszczoną do kontaktu z dziećmi farbą.

Pokój dla chłopca w stylu skandynawskimOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.