www.ustron-noclegi.pl

MINIMAG kontenery

Data dodania: 2019-05-28

Kontakt: 887 403 403  |  Miejscowość: Nadarzyn  |  Adres: Aleja Katowicka 5  |  Kod pocztowy: 05-830  |  Domena: http://minimagkontenery.com/

Opis

Self-storage polega na przechowywaniu rzeczy w wynajętych powierzchniach magazynowych lub niewielkich kontenerach. Najprościej mówiąc, jest to komórka dająca możliwość składowania przedmiotów, które w danym okresie nie są potrzebne użytkownikowi. Niepodważalnym atutem takiego rozwiązania jest możliwość wyboru powierzchni na określony czas, a wszystko to w korzystnej cenowo ofercie. Boxy magazynowe w Warszawie to oferta, jaką znaleźć można na stronie przedsiębiorstwa Minimag. Klienci mogą liczyć na szeroki wybór magazynów oraz elastyczną umowę.

Najczęściej w takich miejscach przechowuje się archiwalną dokumentację firmową, nieużywane sprzęty sportowe, takie jak narty, quady, rowery, meble na czas trwania remontu i nie tylko. Jest to ciekawa propozycja dla przedsiębiorstw nieposiadających dużej przestrzeni biurowej, które poszukują sposobów na bezpieczne składowanie różnego rodzaju segregatorów. Magazyny gwarantują dyskrecję, co oznacza, że jedynie ich tymczasowi właściciele wiedzą, co znajduje się w ich wnętrzach.

Boxy magazynowe Warszawa - MINIMAG konteneryOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.