www.ustron-noclegi.pl

Lucky Dog

Data dodania: 2019-02-20

Kontakt: +48 791 096 006  |  Miejscowość: Marki  |  Adres: Ludwika Solskiego 7A  |  Kod pocztowy: 05--27  |  Domena: http://lucky-dog.pl/

Opis

Istnieje wiele powodów, dla których psi fryzjer Na warszawskim Targówku, jakim jest Lucky Dog, cieszy się tak dużym uznaniem. Przede wszystkim jest to rozwiązanie bardzo bezpieczne, ponieważ zatrudnieni specjaliści dysponują niezbędnym sprzętem oraz kosmetykami pochodzącymi z najwyższej półki. Ponadto, w tego typu salonach znaleźć można także specjalne stanowiska, na których ustawiony jest pies podczas strzyżenia.

Dają one możliwość przypięcia pupila oraz unieruchomienia go podczas wykonywania zabiegu. Kwestia ta jest niezwykle istotna ze względu bezpieczeństwa. Jeżeli bowiem podczas podcinania sierści pies będzie niespokojny i będzie próbował się wyrywać, mógłby zostać zraniony. Innym argumentem przemawiającym za wizytą w takim miejscu jest fakt, że profesjonalny fryzjer wie, w jaki sposób obchodzić się z psem, oraz w jaki sposób się nim zająć, by wizyta przebiegła możliwie jak najbardziej bezstresowo. Jest on także w stanie ocenić stan sierści oraz skóry pupila, oraz doradzić, jakie kosmetyki warto używać.

Psi fryzjer Warszawa TargówekOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.