www.ustron-noclegi.pl

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o

Data dodania: 2017-11-21

Kontakt: 694 49 70 70  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Grunwaldzka 6  |  Kod pocztowy: 60-780  |  Domena: http://www.analityks.com.pl

Opis

Kiedy nie ma oczywistych dowodów winy, zarówno w procesach cywilnych jak i karnych stosuje się badania kryminalistyczne, które dzięki wnikliwej analizie posiadanego materiału dowodowego, mogą dać odpowiedź na wiele nurtujących prawników pytań. Różnorodność i zakres tych badań są tak szerokie, że nie sposób ich opisać. Wykonuje się badania zarówno biologiczne, jak i biochemiczne czy toksykologiczne, zaś jeśli w grę wchodzi fałszerstwo dokumentów, także grafologiczne.

Zainteresowani szerszą wiedzą na ten temat mogą poszukać więcej informacji na stronie analityks.com.pl, gdzie opisany jest zakres i możliwości różnego typu badań kryminalistycznych, a także sprzęt, na jakim pracują eksperci sądowi. Można się też tam dowiedzieć, kto zleca takie badania, jak wyglądają i z czego się składają końcowe opinie i jak one są postrzegane przez sądy. Są to nie tylko ciekawe rzeczy, ale także informacja, że wymiar sprawiedliwości ma silnego sojusznika.

Badania kryminalistyczneOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.