www.ustron-noclegi.pl

Inoplex

Data dodania: 2019-07-07

Kontakt: +48 22 460 54 30  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Przewodowa 40  |  Kod pocztowy: 04-874  |  Domena: https://inoplex.pl/

Opis

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów ogrodowych donic, a dużym uznaniem cieszą się donice betonowe, które odnajdą się w przestrzeni miejskiej oraz wszędzie tam, gdzie dana osoba poszukuje stabilnych, solidnych i ciężkich pojemników na kwiaty. Ich niewątpliwym atutem jest wysoki ciężar, dzięki czemu takie donice są trudne do przesunięcia, co oznacza, że będą one odporne na silny wiatr oraz chęć ukradnięcia ich przez złodziei. Ciekawym rozwiązaniem jest też donica będąca imitacją betonu, charakteryzująca się nieco mniejszą wagą.

Wielbicielom klasycznych rozwiązań z pewnością przypadną do gustu donice drewniane. Jest to materiał w 100% naturalny, który wpasuje się w każdy ogród, niezależnie od jego wielkości i stylu. Producent donic ulicznych, mający w swojej ofercie ciekawe propozycje dla najbardziej wymagających klientów to Inoplex. Firma ta zajmuje się produkcją i sprzedażą nie tylko donic, ale również ławek, które odnajdą się w parkach, skwerach oraz innych przestrzeniach publicznych. Zachwycają swoją trwałością, dzięki czemu ich zakup jest inwestycją na bardzo długi czas.

Inoplex | Donice uliczne producentOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.