www.ustron-noclegi.pl

HaloHaloBus

Data dodania: 2019-03-19

Kontakt: 75 781 38 75  |  Miejscowość: Gryfów Śląski  |  Adres: Wieża 63a  |  Kod pocztowy: 59-620  |  Domena: http://www.halohalobus.pl

Opis

Współpraca gospodarcza między Polską i Niemcami układa się bardzo dobrze i z każdym rokiem rośnie wymiana handlowa. Wielu naszych rodaków wyjeżdża również do pracy za naszą zachodnią granicę. Dlatego przewoźnik HaloHaloBus obsługuje przewozy z Polski do Niemiec na kilku trasach. Firma oferuje tanie i szybkie przewozy osobowe busami. Dociera do wielu miast i miejscowości w centralnych, południowych i północnych regionach naszych zachodnich sąsiadów.

Dla sprawnej organizacji przewozów osobowych wprowadzona została możliwość zdalnej rezerwacji miejsc w busach dla klientów. W tym celu należy skorzystać z formularza rezerwacji, który znajduje się na stronie internetowej firmy. Istnieje także możliwość kontaktu telefonicznego. Osoby przebywające w Niemczech, mogą się skontaktować z tamtejszym biurem zamiejscowym operatora. Odział ten prowadzi obsługę klientów także w języku niemieckim oraz angielskim.

 

Przewozy Polska NiemcyOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.