www.ustron-noclegi.pl

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Data dodania: 2018-11-26

Kontakt: 22 77 33 893  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Trakt Brzeski 58  |  Kod pocztowy: 05-077  |  Domena: https://probox.pl/

Opis

Każdy lokal gastronomiczny musi być wyposażony w odpowiedni stół, na którym przygotowane będą posiłki. Stół taki musi spełniać wszystkie warunki bezpieczeństwa klienta, także te dotyczące higieny. Najlepiej nadaje się do tego stół gastronomiczny nierdzewny, którego materiał zagwarantuje, że wolny będzie od jakiejkolwiek drobnoustrojów. Taki rodzaj stołu jest także odporny na uszkodzenia mechaniczne i nie jest wrażliwy na środki czystości.

W ofercie przedsiębiorstwa ze strony probox.pl znajdują się różnego rodzaju stoły skręcane i spawane, takie, które mają przyścienną półkę lub kilka półek, szuflady lub drzwi skrzydłowe. W ofercie firmy jest nawet stół z koszem uchylnym, dzięki czemu wszystkie odpadki ze stołu trafiają bezpośrednio do przeznaczonego do tego miejsca. Różnorodność tych stołów jest ogromna, dlatego, aby wybrać właściwy, najlepiej skontaktować się z obsługą firmy i ustalić wszystkie szczegóły. Jest to zakup na wiele lat, dlatego warto dobrze go przemyśleć. Ceny wszystkich produktów są negocjowalne, a firma oferuje także atrakcyjne rabaty i szybką dostawę.

Stół gastronomiczny • PROBOXOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.