www.ustron-noclegi.pl

FlyPix Michał Grybowicz

Data dodania: 2019-05-29

Kontakt: +48606247244  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Grupy AK Krybar -  |  Kod pocztowy: 00-712  |  Domena: https://www.flypix.pl/

Opis

Wielu osobom drony mogą kojarzyć się z miniaturowymi gadżetami dla dzieci i dorosłych, które niekiedy oferują możliwość nagrywania z powietrza filmów w dość niskiej rozdzielczości obrazu. Nic jednak bardziej mylnego. Dysponując profesjonalnym sprzętem tego typu, do którego obsługi potrzeba uprawnień operatora można przygotowywać z powietrza zapierające dech w piersiach zdjęcia oraz materiały firmowe. Firma FlyPix jest specjalistą w realizacji takich właśnie zadań.

To idealna oferta dla wszystkich tych osób, które chcą w spektakularny sposób uwiecznić na przykład rodzinną imprezę czy ważne wydarzenie firmowe. Latający nad Poznaniem dron świetnie sprawdzi się także do przygotowania różnych materiałów promocyjnych. To sprzęt najwyższej klasy obsługiwany przez świetnych specjalistów, a więc wysoka jakość realizacji usługi jest tutaj w każdym przypadku gwarantowana.

Dron PoznańOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.