www.ustron-noclegi.pl

Biuro Biegłego Rewidenta Pańczak & Lisowska s.c.

Data dodania: 2018-07-01

Kontakt: 516 146 730  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Mydlana 1  |  Kod pocztowy: 51-502  |  Domena: http://www.biurorewident.pl/

Opis

Szukając miejsca, w którym świadczone są profesjonalne usługi księgowe we Wrocławiu, koniecznie zajrzyj na stronę internetową biura biurorewident.pl. To miejsce, gdzie kadra doświadczonych specjalistów w zakresie prawa, administracji czy podatków pomoże Ci w prowadzeniu spraw Twojego przedsiębiorstwa. Oferta kierowana jest zarówno do osób rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej, jak i takich, które chcą powierzyć jej funkcjonowanie w zaufane i pewne ręce. 

W ramach świadczonych usług księgowa poprowadzi wszelkie wymagane księgi handlowe, rejestry przychodów i rozchodów oraz innego rodzaju ewidencje - w zależności od branży w jakiej działa firma, wielkości, liczny pracowników, statusu prawnego czy wymagań nakładanych przez przepisy. Pracownik biura dopilnuje też, aby wszystkie oświadczenia, dokumenty i deklaracje (szczególnie podatkowe) były rozliczane i wysyłane terminowo. 

Usługi księgowe WrocławOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.