www.ustron-noclegi.pl

BISTROKEN

Data dodania: 2018-09-04

Kontakt: 730 260 261  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48  |  Kod pocztowy: 02-797  |  Domena: http://www.bistroken.pl/

Opis

Trudno wyobrazić sobie życie bez pysznego jedzenia. Teraz można się nim cieszyć z dostawą do domu lub firmy – takie rozwiązanie staje się coraz popularniejsze. Bistro KEN jest miejscem, w którym świetni kucharze przyrządzają wyborne potrawy. Obejmują one głównie dania polskiej kuchni, jakie są najwyżej cenione przez spore grono konsumentów. Sukcesy jakie ma na swoim koncie polecany lokal nie zaskakują, ponieważ każdy z jego pracowników przywiązuje ogromną wagę do jakości.

Uznanie, jakim cieszy się oferta wynika z wytężonej pracy i starannego doboru składników. Pyszne pierogi na Ursynowie w Warszawie są regularnie zamawiane i zawsze spotykają się z pełnym entuzjazmu przyjęciem. Należy tylko zdecydować się na jedną z propozycji z bogatego menu. Warto postawić na polecane bistro, ponieważ dysponuje ono sporym doświadczeniem oraz znakomitą kadrą kucharzy. Dania tam przygotowane są smaczne, zdrowe i jednocześnie niedrogie.

BISTROKEN • Pierogi Warszawa UrsynówOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.