www.ustron-noclegi.pl

ARTEMIA Design

Data dodania: 2018-03-16

Kontakt: 608617731  |  Miejscowość: Gdańsk  |  Adres: A. Słonimskiego 6  |  Kod pocztowy: 80-001  |  Domena: http://artemiadesign.pl/

Opis

Właściciele nowych domów, którzy sami zajmowali się wykończeniem pomieszczeń, doskonale wiedzą, ile czasu i energii musieli włożyć, aby całość wyglądała tak, jak sobie tego wymarzyli. Wielu także żałuje, że pewnych rzeczy nie zrobiła inaczej, ale to zwykle wychodzi w trakcie zamieszkiwania. Aby uniknąć takich problemów, warto zwrócić się odpowiednich fachowców, którzy mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie.  Profesjonalne wykończenie wnętrz  w Gdańsku oferuje agencja Artemia Design współpracująca z projektantami, architektami i dekoratorami, dla których praca jest jednocześnie pasją.

Wszechstronna wiedza na temat aranżacji pomieszczeń, a także znajomość trendów i ergonomii pozwala tym artystom stworzyć takie wnętrza o wyjątkowym charakterze, które będą nowoczesne i użyteczne. Nie tylko zaprojektują wystrój pomieszczeń, ale także profesjonalnie je wykończą. Na stronie artemiadesign.pl można się zapoznać z niektórymi realizacjami.

Wykończenie wnętrz Gdańsk - ARTEMIA DesignOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.