www.ustron-noclegi.pl

Drukarnia Amicus

Data dodania: 2019-02-11

Kontakt: 58 582 17 35  |  Miejscowość: Skórcz  |  Adres: Miła 19  |  Kod pocztowy: 83-220  |  Domena: https://www.amicus-druk.eu/

Opis

Jednym z najtańszych, a jednocześnie najbardziej efektywnych materiałów reklamowych i informacyjnych umieszczonych na produktach są etykiety, dlatego wielu producentów różnych branż poszukuje firm, które oferują cyfrowy druk etykiet samoprzylepnych w atrakcyjnych cenach. Taką właśnie firmą jest drukarnia Amicus, która do każdego zlecenia bez względu na jego wielkość podchodzi indywidualnie i zawsze stara się, aby klient był usatysfakcjonowany wynikami jej pracy. 

Przedsiębiorstwo wybiera ten rodzaj druku, ponieważ jest on o wiele tańszy i szybszy w realizacji zamówienia, zatem każdy, komu zależy zarówno na oszczędności czasu, jak i pieniędzy może skorzystać z oferty tej drukarni. Etykiety takie mogą być wydrukowane na podstawie projektu zleceniodawcy lub projekt zostanie wykonany przez specjalistów drukarni, oczywiście w porozumieniu z klientem. Zlecenia realizowane są szybko i z dbałością o najdrobniejszy szczegół, a dodatkową opcją jest cięcie etykiet na sztuki i nacinanie na arkuszu. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, odnajdź stronę firmy i podejmij współpracę.

Cyfrowy druk etykiet samoprzylepnychOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.