www.ustron-noclegi.pl

Agnieszka Jasnowska PERMANENT MAKE UP

Data dodania: 2018-08-27

Kontakt: +48 662 668 286  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Polanka 16  |  Kod pocztowy: 61-131  |  Domena: http://agnieszkajasnowska.pl/

Opis

Agnieszka Jasnowska to profesjonalna kosmetolożka specjalizująca się w wykonywaniu makijażu permanentnego. Swoje klientki przyjmuje w studiu wyposażonym w wysokiej jakości sprzęt. Posiada liczne certyfikaty, które potwierdzają jej kwalifikacje i doświadczenie. Kosmetolożka prowadzi jeden z salonów oferujących makijaż permanentny w Poznaniu w przystępnych cenach. Wykonuje makijaż brwi, oczu i ust. Precyzja wykonania i użycie jakościowych środków sprawiają, że makijaż wygląda wyjątkowo naturalnie. Na stronie agnieszkajasnowska.pl dowiesz się więcej o usługach świadczonych przez salon.

Makijaż permanentny podkreśla naturalne piękno i pozwala wyeksponować atuty urody. Jest doskonałym wyborem dla współczesnej kobiety. Jeśli często bywa tak, że przy nadmiarze obowiązków nie masz czasu na wykonanie makijażu, już nie musisz się o to martwić! Odwiedź profesjonalny salon kosmetyczny i zdecyduj się na makijaż permanentny.

Makijaż permanentny - CenyOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.